Nová obecní aplikace pro občany

Typ: ostatní
Nová obecní aplikace pro občany 1Šikovný pomocník pro každého, kdo chce zůstat stále informovaný, sledovat, co se děje v jeho okolí, zkrátka, kdo chce zůstat v obraze.

Unikátní mobilní aplikace, kterou si může každý občan zdarma stáhnout (aplikace je dostupná pro platformu Android a iOS – Apple). Uživatel se díky této aplikaci okamžitě dozví o všech důležitých informacích. V aplikaci najde kategorie Zprávy, Akce, Úřední deska a Fotogalerie, což jsou dle statistik nejvíce navštěvované části www stránek. Přímo do telefonu dostane informaci o nově zadané zprávě, aktualitě apod. Tu si může přímo v telefonu přečíst, otevřít její přílohu, plakát apod…. Jde o moderní řešení a nový způsob komunikace mezi úřadem a občanem.

Vytvořeno: 20. 12. 2018
Poslední aktualizace: 20. 12. 2018 22:59